3​.​5

by Bipolar Bears

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

    6 PLN  or more

   

 • Full Digital Discography

  Get all 5 Bipolar Bears releases available on Bandcamp and save 30%.

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality downloads of 3.5, Sparrow's Winter (Live in Leads), 'Aina Makua, PRZESTĘPSTWA, and Interpolar Link. , and , .

    25.20 PLN or more (30% OFF)

   

1.
Płonie miasto w myślach, płonie cały świat Nie mam już pomysłów a twoich nie chcę znać Zrobię z siebie kulkę i rzucę pod twój but Będę katastrofą wreszcie Znowu będę cokolwiek czuł Daj mi spokój, jestem w środku zamieniony w sól Powiedz wszystkim, których kocham, że brakuje mi słów Nie chcę już na nic patrzeć, a martwię się o oczy Nie chcę już niczego słuchać, ale boję się o słuch Środki przebierają w tobie Nie przebieraj w nich Pogładź się po głowie, Powiedz, "Jestem gotów dziś" Ile można czekać? Ile trzeba się z tym kryć? Pogódź się ze sobą Powiedz, "Jestem gotów dziś"
2.
Prosiłem, nie mów nic Nie wołaj, pijany jesteś Trudno jest nami być Nie od wczoraj znamy się Zasłaniaj okna Zaklejaj Zasypuj studnie Domy burz Tylko nie buduj nic Nie próbuj - za stary jest świat Trudno lekarstwem być nie robiąc nic Ale tak trzeba
3.
Trzy i Pół 04:15
Córki i młode wdowy, wysil się dzisiaj Nie jesteś już taki młody, coś pozmyślaj Nie chodzę już z nią Spaliłem za dużo liści Gdzie nie było mnie Zaszła w ciążę ze sobą to zostawiłem ją I nigdy więcej nie rozmawiali o tym (I tak się sprawy mają)
4.
Małym krokiem jestem do tyłu W czasie bezpieczny i fałszywy Kiedy tutaj będziesz Znajdzie się czas i dla ciebie Nie pozostań mi dłużny I skasuj mnie Tak się nie da żyć Musisz iść Trzymaj się z dala ode mni

about

Produkcja: Bipolar Bears © 2016 [ZAiKS]

credits

released December 26, 2016

Muzyka: Kuba Mitoraj / Szymon Danis / Grzegorz Posłuszny / Maciej Zakrzewski
Słowa: Szymon Danis
Bębny w numerach 1, 2 i 4 nagrał Michaś Lange

Serdeczne podziękowania dla Państwa Kicińskich oraz Księcia Ciemności

license

all rights reserved

tags

about

Bipolar Bears Wrocław, Poland

contact / help

Contact Bipolar Bears

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Bipolar Bears, you may also like: